Çizgi Film Gizli Nesne Bulma

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayTheGame1
Çizgi Film Gizli Nesne Bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları mükemmel bir gizli nesne bulma oyununa sahip olmalarını ve bu eğlenceli oyun sayesinde beyin eg

Çizgi Film Gizli Nesne Bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları mükemmel bir gizli nesne bulma oyununa sahip olmalarını ve bu eğlenceli oyun sayesinde beyin egzersizleri yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Okul öncesi yaş grubuna ait olan oyun sever çocuklarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu eğlenceli oyunda çocuklarınız oyunun ondan istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacak. Böylelikle de göz ve beyin arasındaki bağlantı kurma yeteneğini, dikkat kabiliyetini, detay inceleyebilme yeteneğini geliştirerek beyin egzersizleri yapacak ve kişisel gelişim sağlayabilecek. Üstelik çocuklarınız oyunun kolay kullanım özelliği sayesinde oyunu oynarken hiç zorlanmayacaklar.

Bu eğlenceli gizli nesne bulma oyunu 8 bölümden oluşmaktadır. Her bölümde de bulunması gereken 15' er adet gizli nesne bulunmaktadır. İstenen gizli nesneler ekranın sol tarafında verilecek ve çocuklarınız da eğlenceli ara yüzde bu nesneleri bulmaya çalışacak. Hem eğlenceli hem de eğitici özelliklere sahip olan bu mükemmel oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Çizgi Film Gizli Nesne Bulma indir